28.09.2017 1.2. Budowa budynku naukowo-dydaktycznego na Kampusie Ochota (psychologia, kognitywisyka, psycho- fizjologia)

Budynek ma powstać w bezpośrednim sąsiedztwie już istniejących gmachów, z których korzystają wydziały matematyczno-przyrodnicze UW oraz w pobliżu głównego kampusu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Lokalizacja ta nie jest przypadkowa. Naukowcy z UW prowadzić tu będą i badania interdyscyplinarne, które wymagają zaangażowania przedstawicieli różnych dziedzin. Ich prace będą koncentrowały się głównie wokół powiązania dynamicznych zmian technologicznych z osiągnieciami neurofizjologii oraz z naturalnymi predyspozycjami i potrzebami człowieka, a także z kontekstem społecznym.