28.09.2017 4.2. Przebudowa budynku przy ul. Szturmowej 4 na potrzeby naukowo-dydaktyczne

Centrum współpracy z biznesem będzie prowadzić specjalne programy dla studentów związane z przekazywaniem wiedzy, doświadczeń oraz promowaniem postaw przedsiębiorczych.  Świadczone tu będą także usługi dla przedsiębiorców przede wszystkim eksperckie, doradcze (w kwestiach prawnych, biznesowych, organizacyjnych, w zakresie doradztwa technologicznego, wymiany know-how itp.).

W centrum będą gromadzone i udostępniane informacje o partnerach, konkurentach, klientach i rynkach. Przedsiębiorcy będą mieli dostęp do międzynarodowych baz danych dotyczących świata biznesu i podmiotów gospodarczych, analiz przepisów prawa polskiego i zagranicznego, analiz wyników badań naukowych i udokumentowanych prac nad technologiami na świecie, które nie są dostępne za pośrednictwem ogólnodostępnych zasobów internetowych. W Centrum znajdzie się również zaplecze materialne i eksperckie dla start-upów studenckich i pracowniczych.