28.09.2017 6.1. Przebudowa budynku w Alejach Ujazdowskich 4 dla Centrum Współpracy i Dialogu

W celu wzmacniania istniejących i budowania nowych programów podnoszenia jakości życia publicznego w naszym kraju Uniwersytet planuje stworzenie Centrum Współpracy i Dialogu, w ramach którego zakładane jest udostępnienie uniwersyteckich zasobów wiedzy i zasobów badawczych szerokiemu gronu odbiorców, partnerom oraz instytucjom zewnętrznym.

Inwestycja ta umożliwi zorganizowanie opiniotwórczego ośrodka łączącego badaczy z różnych krajów i dyscyplin, a także stworzy warunki do prowadzenia debat publicznych online. Stanie się również materialną bazą do organizacji i rozbudowy uniwersyteckich obserwatoriów: językowego, sondażowego i statystycznego. Przedsięwzięcie obejmie również zakup niezbędnego wyposażenia do prowadzenia zaplanowanej działalności naukowej i eksperckiej.